Integracja młodych piłkarzy podczas Gigi Cup

21.02.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #sieraków   #kwilcz   

12 lutego 2017 w sali Zespołu Szkól w Kwilczu, KP Warta Sieraków zorganizowała I Memoriał im. Jakuba Maćkowiaka GIGI CUP 2017. Wzięli w nim udział chłopcy rocznika 2009 i młodsi z klubu Warta Sieraków i Rzemieślnika Kwilcz/aż 42 zawodników/, którzy w trakcie turnieju rozgrywali mecze w 2 grupach po 5 drużyn. Ogółem przeprowadzono aż 20 spotkań.

 

W grupie młodszej "królem strzelców" z 18 bramkami został Marcel Sroka z Rzemieślnika Kwilcz a najlepszym brakarzem Bartosz Baran z Warty Sieraków. W grupie starszej królem strzelców z 7 bramkami został Filip Woźniak z Kwilcza a najlepszym brakarzem Igor Inszczak z Sierakowa. Chłopcy ci nagrodzeni zostali statuetkami.

W turnieju nie prowadzono punktacji i klasyfikacji drużynowej, liczył się udział i dobra zabawa. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki , medale oraz słodycze. Mecze sędziowali Marcin Królak oraz Zbigniew Sus. Opiekę medyczną pełniła Pani Joanna Śródecka. Przy organizacji i przeprowadzeniu turnieju oprócz już wymienionych osób, pomagali: Marta Królak Wojciech Maćkowiak oraz Roman Beze.

Turniej częściowo został sfinansowany z dotacji budżetowej Gminy Sieraków.

 

To może Cię także zainteresować:
Starosta nagrodził wyróżniających się sportowców
Przebudowa dróg w Kłosowicach i Bucharzewie
XIII Zawody Strzeleckie Samorządowców

red. | źródło: sierakow.pl (DW) Z. Sus | foto: sierakow.pl

Komentarze