"Marzenia młodzieży o Wielkopolsce 2020+"

20.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#młodzież   #eliminacje   #starostwo   #międzychód   

19 kwietnia br. w Starostwie Powiatowym w Międzychodzie odbyła się rekrutacja uczestników Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego.

 

Do realizacji programu z tematem wiodącym: "Marzenia młodzieży o Wielkopolsce 2020+" wystartowały trzy zespoły ze szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu: Zespół Szkół nr 1 Międzychód - Dominika Pertek i Laura Ostruch, Liceum Ogólnokształcące Międzychód - Jowita Szubert i Damian Wódkiewicz oraz Zespół Szkół Sieraków - Daria Rak i Martyna Snopek. Zadaniem uczniów było opracowanie i zaprezentowanie przed komisją pracy na temat "Stąd jesteśmy! Nasza Mała Ojczyzna w naszych marzeniach". Komisja spośród uczestników wyłoniła uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Międzychodzie do udziału w programie edukacyjnym i obywatelskim - Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. 

 

To może Cię także zainteresować:
Starosta nagrodził wyróżniających się sportowców
Niewypały i niewybuchy z okresu II wojny światowej
Kolejny kurs podstawowy OSP zakończony

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatmiedzychodzki.pl | foto: powiatmiedzychodzki.pl

Komentarze