3 miejsce piłkarzy z Sierakowa

13.12.2017

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #sieraków

3 grudnia 2017 r. na zaproszenie Klubu Sportowego "Sokół" Pniewy, drużyna orlików (rocz.2008 i mł.) KP "Warta" Sieraków wzięła udział w halowym mikołajkowym turnieju piłki nożnej pod nazwą "Turniej Dziadka".

Zespół z Sierakowa po bardzo dobrej grze ukończył zawody na 3 miejscu. Przegrali tylko z gospodarzami turnieju Sokołem Pniewy 1:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik sierakowskiej drużyny - Stanisław Królak. Chłopcy nagrodzeni zostali medalami i okazałym pucharem.