Areszt za znęcanie się nad rodziną

11.04.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #areszt   #zatrzymany   #awantura   #międzychód   

Prawo przewiduje nawet do 10 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad rodziną. W miniony piątek mieszkaniec Międzychodu został tymczasowo aresztowany.

 

Policjanci z Międzychodu, w wyniku podjętej w czwartek (5.04) interwencji, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad rodziną. Zatrzymany, to 19 – letni mieszkaniec Międzychodu.

Do zatrzymania doszło po tym, jak funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej oraz o znęcaniu się nad rodziną. Na miejscu interwencji policjanci zastali i zatrzymali nietrzeźwego, agresywnego mężczyznę, który podczas domowej burdy szarpał się i groził pozbawieniem życia rodzinie. Interwencja była niebezpieczna. Awanturnik miał przy sobie siekierę. Po obezwładnieniu przez mundurowych trafił do policyjnego aresztu.

Podejrzany, po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną, groźby karalnej oraz za włamanie. Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek, (6.04) sąd po zapoznaniu się z materiałami, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na 3 miesiące.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: III Nadwarciańskie Święto Pieśni
Międzychód: Święto Pszczoły i Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej
Międzychód: Dzień Wojska Polskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze