Bezpieczeństwo nad wodą podczas ferii

15.02.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #bezpieczeństwo   #woda   #ferie   #zima   #międzychód   

W dniu 14 lutego 2018 roku strażacy z Komendy Powiatowej PSP przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznych ferii, połączoną z pokazem pierwszej pomocy dla dzieci z półkolonii - adeptów sztuki żeglarskiej Międzychodzkiego Towarzystwa Turystyki i Sportów Wodnych w „Starym Porcie”.

 

Pływanie pod żaglami nie jest łatwym zajęciem, zdarzają się przypadki, w których należy szybko zareagować, dlatego młodzi żeglarze uczą się pierwszej pomocy również w praktyce. Zainteresowania młodych ludzi to okazja do przekazania wiedzy związanej z zasadami zachowania się na akwenach wodnych, dlatego strażacy popularyzowali akcję MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: III Nadwarciańskie Święto Pieśni
Międzychód: Święto Pszczoły i Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej
Międzychód: Dzień Wojska Polskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie: st. asp. Paweł Piaskowski Zdjęcia: KP PSP Międzychód

Komentarze