Butelką w samochód

06.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #butelka   #auto   #kierowca   #międzychód   

5 marca br. wieczorem, w jadący ulicą 17-ego Stycznia samochód trafiła butelka. Jak do tego doszło?

 

Około godziny 19.45 dyżurny międzychodzkiej jednostki otrzymał informację od mieszkańca Dzięcielina, że jadąc ulicą 17-ego Stycznia, ktoś rzucił butelką w jego auto. Uszkodzona została maska silnika. W pobliżu tego miejsca było dwóch mężczyzn i najprawdopodobniej to któryś z nich rzucił nią w przejeżdżający samochód. Fakt ten potwierdziło zachowanie się obu mężczyzn, którzy dali nogi za pas.

W rejon zdarzenia natychmiast został skierowany patrol policji. Stróże prawa po kilkunastu minutach namierzyli uciekinierów w pobliżu ulicy 3 Maja. Mężczyźni zostali zatrzymani.

Był to Damian S. lat 24, mieszkaniec Międzychodu, który wielokrotnie był już notowany oraz Daniel P. lat 31, również dobrze znany miejscowym policjantom, mieszkaniec gm. Międzychód.

6 marca br. Damian S. usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, ponieważ to on rzucił butelką w samochód. Kodeks karny przewiduje za to przestępstwo 3 lata pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: III Nadwarciańskie Święto Pieśni
Międzychód: Święto Pszczoły i Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej
Międzychód: Dzień Wojska Polskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze