Ciężarówka uderzyła w drzewo

05.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #ciężarówka   #drzewo   #międzychód   

5 czerwca br. policjanci z międzychodzkiej drogówki prowadzili rutynowe czynności kontrolne w miejscowości Kamionna, w której kierujący często przekraczają dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Do takiej kontroli, został zatrzymany kierowca samochodu ciężarowego, który na ograniczeniu do 50 km/h jechał 85.

 

Jadący za nim kolejny samochód ciężarowy, którego kierowca najprawdopodobniej jechał również za szybko, nieostrożnie, nie patrzył co się przed nim dzieje, nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami, chcąc uniknąć najechania na tył tira go poprzedzającego zjechał na lewą stronę jezdni, następnie do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo.

Ranny kierowca został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Policjanci zorganizowali objazdy przez Międzychód, Sieraków i Kwilcz, które trwały do zakończenia prowadzonych czynności na miejscu zdarzenia przez mundurowych do godziny 13.00.

 

To może Cię także zainteresować:
Odprawa służbowa policjantów KPP w Międzychodzie
Kronika policyjna 19-21.01.2018r.
Otwarcie sali sportowej przy SP nr 1 w Międzychodzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kontakt@ddwlkp.pl | asp. sztab. Przemysław Araszkiewicz Oficer prasowy KPP w Międzychodzie

Komentarze