Ciężarówka uderzyła w wiadukt

08.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #ciężarówka   #kontener   #wiadukt   #sieraków   

Kierowca ciężarówki przeholował z wysokością pojazdu i uderzył w wiadukt. Przewożony kontener nie wytrzymał uderzenia i spadł na jezdnię. Wiadukt zmienił położenie o pół metra. Nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy.

 

Dziś kilka minut po północy w Sierakowie na ulicy Poznańskiej ciężarówka przewożąca kontener nie zmieściła się pod wiaduktem kolejowym. Uderzenie było na tyle silne, że kontener spadł z naczepy na jezdnię a wiadukt został przesunięty o około pół metra.

Od północy ruch do godziny prawie 10.00 był wstrzymany. Pojazdy były skierowane na objazdy przez m. Międzychód i Górę.

Kontener przy użyciu ciężkiego sprzętu został przemieszczony spod wiaduktu na otwartą przestrzeń gdzie został następnie załadowany na ciężarówkę.

Po oględzinach inspektorów z nadzoru budowlanego oraz zarządu dróg, ruch kołowy już odbywa sie normalnie dla pojazdów osobywch i busów. Służby określiły możliwość przejazdu pod wiaduktem dla pojazdów nie wyższych jak 3 metry, zatem na znaku B-16 pojawi się wartość 3 metrów.

Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Sprawa zostanie zakończona mandatem.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin policjanci wspólnie ze strażakami pracowali nad przywróceniem ruchu drogowego oraz kierowali go na objazdy.

 

To może Cię także zainteresować:
Mieszkańcy ujęli, a policjanci zatrzymali włamywacza
Czy to strażak czy przebieraniec?
Kupili auto i je rozbili

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze