Dachowanie renówki w Luboszu

05.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #wypadek   #auto   #kwilcz   

W nocy z soboty na niedzielę na krajowej drodze nr 24 w miejscowości Lubosz kierująca samochodem osobowym marki Renault, mieszkanka powiatu międzyrzeckiego, jadąc od Poznania w kierunku Gorzowa podczas wyprzedzania innego pojazdu wpadła w poślizg, zjechała na pobocze gdzie następnie pojazd dachował.

 

Oprócz kobiety pojazdem podróżował mężczyzna i dziecko. Dorosłym nic się nie stało, 12 letni chłopiec z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Międzychodzie.

Policjanci wspólnie ze strażakami zabezpieczyli miejsce wypadku, które zostało poddane oględzinom przez policyjnego technika kryminalistyki. Przyczyny zdarzenia są wyjaśniane przez śledczych z Międzychodu.

 

To może Cię także zainteresować:
Odprawa służbowa policjantów KPP w Międzychodzie
Kronika policyjna 19-21.01.2018r.
Zasłużeni dla Gminy Kwilcz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | Zdjęcia PSP KPP w Międzychodzie

Komentarze