Dwa wypadki i pożar jednego dnia

20.12.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #pożar   #garaż   #ogień   #międzychód   #kwilcz   

W środę 19 grudnia ok. godz. 9:00 na drodze wojewódzkiej nr 182 w okolicy m. Zatom Stary doszło do zdarzenia drogowego – kierujący samochodem ciężarowym na śliskiej nawierzchni nie opanował pojazdu i zatrzymał się w rowie, tarasując drogę naczepą. Nikt nie został poszkodowany.

 

Mniej szczęścia mieli podróżujący samochodem osobowym na drodze wojewódzkiej nr 160 pomiędzy Gorzyniem a Głażewem. Prawdopodobnie na skutek nie dostosowania prędkości do panujących na drodze warunków pojazd dachował i uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego aby wykonać dostęp do dwóch poszkodowanych, którzy zostali przekazani zespołowi ratownictwa medycznego. Oprócz strażaków JRG udział w likwidacji skutków wypadku brali strażacy z OSP Łowyń. 

Około godziny 14:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego przyjął zgłoszenie o pożarze garażu w Kwilczu. Spaleniu uległo wyposażenie budynku, brak osób poszkodowanych. W działaniu udział brały zastępy z JRG Międzychód, OSP Kwilcz i OSP Kurnatowice.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek na K24 w Luboszu
XVII Konkurs Przyrodniczo-Sportowy
Strażacy z Wielkopolski na PGE Narodowy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie: st. asp. Paweł Piaskowski, zdjęcia: KP PSP Międzychód

Komentarze