Dzień Dziecka w Zespole Przedszkoli nr 1

07.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#dzień dziecka   #dziecko   #rodzina   #przedszkole   #międzychód   

Przedszkole Bajka w Bielsku i Przedszkole nr 3 w Międzychodzie uroczyście obchodziło Dzień Dziecka. Dla wychowanków obu przedszkoli nauczyciele przygotowali i wystawili teatrzyk CZERWONY KAPTUREK.

 

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem przyglądały się aktorskim wyczynom swoich pań. Dyrektor przypomniała, by podczas wakacji dbały o swoje bezpieczeństwo i nigdy nie rozmawiały z obcymi oraz wręczyła przedszkolakom plakietkę Bezpieczny Przedszkolak.

W ramach Dnia Dziecka odbyły się również w placówkach wchodzących w skład Zespołu Festyny Rodzinne. Dzieci poznały tajniki iluzji, bawiły się w poszukiwaczy złota, malowały kartony, rozwiązywały zagadki, wykopywały w piaskownicach dinozaury i bawiły się bańkami mydlanymi. Na zakończenie wydmuchiwały kolorowy proszek. Te i inne atrakcje sprawiły wychowankom wiele radości.

 

To może Cię także zainteresować:
Odprawa służbowa policjantów KPP w Międzychodzie
Otwarcie sali sportowej przy SP nr 1 w Międzychodzie
Festiwal Piosenki Świątecznej w wykonaniu przedszkolaków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | foto: miedzychod.pl

Komentarze