Dzień Otwarty w UMiG Międzychód

06.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#urząd   #dzień otwarty   #międzychód   

3 czerwca na Rynku w Międzychodzie odbył się Dzień Otwarty Urzędu Miasta i Gminy, podczas którego mieszkańcy mieli okazję spotkać się z Burmistrzem Międzychodu oraz uzyskać pomoc w wypełnianiu druków i wniosków.

 

Przygotowane zostały ulotki, w których zawarte były informacje o funkcjonowaniu urzędu. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość przejażdżki nowoczesnym BMW i3 oraz sprzęt Ochotniczej Straży Pożarnej, z którym mógł się zapoznać każdy chętny.

Pracownikom urzędu towarzyszyli animatorzy Centrum Animacji Kultury, którzy zapewnili rozrywkę najmłodszym pociechom. Na Rynku ustawiony został fotel Burmistrza, w którym można było zrobić sobie zdjęcie. Tego dnia zostały również wręczone nagrody dla uczestników konkursu plastycznego.

 

To może Cię także zainteresować:
Odprawa służbowa policjantów KPP w Międzychodzie
Otwarcie sali sportowej przy SP nr 1 w Międzychodzie
Festiwal Piosenki Świątecznej w wykonaniu przedszkolaków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | foto: miedzychod.pl

Komentarze