Hit Kryształowy 2018 dla Międzychodu

20.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wyróżnienie   #międzychód   

Miasto i Gmina Międzychód została nagrodzona tytułem HIT Kryształowy 2018 za zgłoszenie pn. „Oddanie do użytku nowoczesnego obiektu Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy z pierwszym w Polsce sztucznym stokiem narciarskim dla przedszkolaków oraz realizacja własnego modelowego programu prorodzinnego”.

 

W uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się 15 lutego br. w Poznaniu, uczestniczył kierownik Referatu Promocji i Kultury Tadeusz Wienke. 

Kapituły konkursów Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski 2018 oraz Ziemi Lubuskiej 2018 spośród 336 zgłoszeń wyróżniły w różnych kategoriach 80 projektów samorządów i przedsiębiorców, które charakteryzowały się wysokim poziomem osiągnięć w szerokim spektrum gospodarki i coraz wyższą efektywnością organizacji. 

Pierwszy w Polsce sztuczny stok narciarski dla przedszkolaków zrobił duże wrażenie.


To może Cię także zainteresować:
XVII Konkurs Przyrodniczo-Sportowy
Strażacy z Wielkopolski na PGE Narodowy
2 mln złotych dofinansowania na termomodernizację

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | foto: miedzychod.pl

Komentarze