Jak przewieźć gabaryty – meble, AGD, RTV do Anglii?

28.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#przeprowadzka   #meble   #agd   #rtv   #transport   

Przeprowadzasz się do Anglii? W takim przypadku warto już teraz pomyśleć o tym, jak zorganizować swoje przenosiny. Dużo problemów sprawiają przede wszystkim gabaryty takie jak AGD, RTV czy meble. Jak możemy je przetransportować do celu bez ryzyka?

 

Nadal bardzo wielu Polaków decyduje się na przeprowadzki do Anglii. Jeśli chcesz zdecydować się na przenosiny na dłużej, warto przemyśleć swoją przeprowadzkę, aby mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Odległość pomiędzy Polską a Anglią jest dość duża. Przeprowadzki najczęściej organizuje się samochodami, dlatego czas takiego przedsięwzięcia to zwykle kilka dni. Możemy wtedy wynająć samochód dostawczy, jeśli nie dysponujemy pojazdem o odpowiedniej kubaturze. Gdy nie mamy jednak czasu, aby zająć się wszystkim samodzielnie, pojawia się pytanie – czy nie lepiej wybrać firmę, która będzie mogła pomoc nam w przeprowadzce?

Firmy przeprowadzkowe i transportowe to bardzo dobry wybór dla każdego, komu zależy na szybkim dostaniu się ze swoim mieniem do celu. To także strzał w dziesiątkę, gdy zależy nam na przetransportowaniu gabarytów!

 

Przeprowadzka z ekspertami w tej dziedzinie

Dzięki firmom przeprowadzkowymi możemy łatwo dostać się do celu wraz ze swoim mieniem. Dzisiaj firmy tego rodzaju pomagają Polakom nie tylko w przenosinach do Anglii, ale również do wielu innych krajów europejskich, a nawet na innych kontynentach.

Obsługa firm przeprowadzkowych jest kompleksowa – warto zajrzeć na stronę jednego z liderów w tej dziedzinie: http://jupiter-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-anglia. Firma Jupiter od lat zajmuje się organizacją przeprowadzek dla swoich klientów i zapewnia im w tej dziedzinie kompleksowe wsparcie.

 

W ramach usług przeprowadzkowych dostępne są między innymi:

  • przekazanie klientowi materiałów do pakowania oraz pakowanie za niego mienia
  • wynoszenie i wnoszenie mienia z lokali
  • transport z punktu A do punktu B
  • demontaż mebli i montaż po dowiezieniu ich do celu
  • utylizacja mienia, które nie jest potrzebne klientowi
  • magazynowanie mienia, które ma być przechowane lub przewiezione w innym terminie
  • sprzątanie po przeprowadzkach

 

Zatem możemy otrzymać kompleksową obsługę, gdy nie chcemy zajmować się już niczym samodzielnie. To duże udogodnienie dla każdej osoby, która chciałaby wygodniej przeprowadzić się do Anglii, a także do innych krajów.

 

Zapomnij o trudach transportu gabarytów

W ramach obsługi przeprowadzkowej znajduje się również przewożenie gabarytów, na przykład takich jak sprzęt RTV, AGD, sprzęt sportowy, duże rośliny, meble, sejfy, fortepiany i pianina, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Jeśli chcemy zabrać takie przedmioty ze sobą, musimy liczyć się z wyższymi kosztami. Nie musimy jednak zajmować się wszystkim samodzielnie, co jest już dużym udogodnieniem.

Firmy przeprowadzkowe dysponują samochodami pozwalającymi nam na przetransportowanie rzeczy do celu bez ryzyka. Samochody najczęściej wyposażone są w windy, dlatego załadunek i rozładunek nie sprawia problemów. Dużo zależy jednak od tego, z jakiego lokalu i dokąd będziemy chcieli przetransportować rzeczy – na ostateczną cenę wpłynie między innymi piętro, czyli im będzie wyższe, tym więcej zapłacimy za transport gabarytów. Firmy przeprowadzkowe mają jednak doświadczonych pracowników i odpowiedni sprzęt pomagający im w wyniesieniu i wniesieniu rzeczy niemalże wszędzie. Wtedy nie musimy głowić się nad tym, jak zająć się tym samodzielnie.

Za transport gabarytów do Anglii zapłacimy najczęściej od 1000 do nawet 10000 złotych. W celu uzyskania dokładnej wyceny warto zwrócić się bezpośrednio do firm przeprowadzkowych.

 

To może Cię także zainteresować:
Jak zrobić meble ogrodowe?
Pomoc drogowa wraz z usługami transportowymi
Kwilcz: Spotkanie autorskie z Magdaleną Ludwiczak

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: materiał partnera

Komentarze