Jak sprawić, by wesele było niezapomniane?

13.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Trendy weselne bardzo szybko się zmieniają, ale jedna rzecz ciągle pozostaje w modzie: dobrze wykonane zdjęcia, które są nietuzinkową pamiątką na lata. W tym celu pary młode wynajmują profesjonalnych fotografów, którzy mają za zadanie w jak najlepszy sposób uwiecznić uroczystość. Wiąże się to jednak z dodatkowymi kosztami i ryzykiem, że zdjęcia nie będą wyglądać dokładnie tak, jak chcieliśmy. Pragniesz mieć idealne zdjęcia ze ślubu i wesela i przy okazji nieco zaoszczędzić? Zobacz ciekawą alternatywę dla mężczyzny z aparatem!

 

Co można wybrać zamiast fotografa? 

Urządzenie wesela wiąże się z dużymi kosztami i nic dziwnego, że narzeczeni pragną zaoszczędzić w wielu aspektach. Od dziś jednym z nich może być brak zatrudnienia fotografa – jego rolę w wielkim stylu przejmie fotobudka. Co kryje się za tym nieco tajemniczym określeniem? Na myśl przychodzą niewielkie kabiny ustawione w centrach handlowych, z których po kilkunastu sekundach wychodzimy z gotowymi zdjęciami. Fotobudki używane na przyjęciach weselnych działają na podobnej zasadzie. Postawiona w dowolnym miejscu na sali weselnej lub obok niej, fotobudka będzie idealnym pomysłem na kreatywne zdjęcia, a fotograf okaże się zbędny. Dzięki temu zdjęcia, powstające bez sztucznego ustawiania naprzeciwko obiektywu, stają się naturalne i spontaniczne, co w efekcie daje niebanalną pamiątkę zarówno dla pary młodej, jak i dla gości. 

Kreatywność to Wasze drugie imię! 

Wesela kojarzą się przede wszystkim z dobrą zabawą, a pary młode robią wszystko, by to właśnie ich impreza była zapamiętana na lata. W osiągnięciu tego celu pomoże wam fotobudka, a kreatywność gości wspomogą różnorodne gadżety do zdjęć, które z powodzeniem można kupić przez internet. Niesłabnącą popularnością cieszą się wielkie, zabawne okulary czy wąsy na patyczkach, a dla bohaterów wieczoru złote korony królewskie. Nie warto jednak ograniczać się tylko do pojedynczych rekwizytów! Na miłośników śmiechu i dobrej zabawy czekają również atrybuty aniołów i diabłów, hawajskie kwiaty, szale boa z piór, peruki, a także tabliczki i klapsy filmowe, na których kredą lub markerem można dopisywać zabawne hasła. Dla dodatkowego wzbogacenia ujęć proponuje się również ozdobne lub proste ramki trzymane przez gości, które dodatkowo wyróżnią ich twarze na zdjęciu, oraz kolorowe, śmieszne plakaty zawieszane na ściance fotobudki w charakterze niebanalnego tła do zdjęć. 

Fotobudka to pomysł na inne niż dotychczas zdjęcia weselne. Z tej oferowanej przez firmę Lightring mogą korzystać wszyscy zaproszeni goście, a dzięki gadżetom każda fotografia będzie niezwykła. Dobrym pomysłem jest wysłanie weselnikom wywołanych zdjęć jako podziękowanie za przybycie na uroczystość, a staną się one nie tylko doskonałą pamiątką, ale również okazją do wspominania wesela przez długie lata.


 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: materiał partnera

Komentarze