Jesienny Regionalny Turniej Kręglarski

08.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #kręgle   #sieraków   

W dniu 25 listopada 2017 o godz. 11:00 na Kręgielni "WRZOS" przy ulicy Towarowej, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sierakowie przygotował Jesienny Regionalny Turniej Kręglarski. Uczestników powitała Pani Prezes Stowarzyszenia UTW — Halina Echaust, a otwarcia imprezy dokonał Burmistrz Sierakowa Witold Maciołek. Zawody, jak zawsze poprowadził i sędziował Ryszard Jaskuła. Atmosfera była wspaniała, zawodnicy i kibice mogli liczyć na słodki poczęstunek od organizatorów. W zawodach startowały reprezentacje z UTW według kolejności zajętych miejsc: Wronki, Sieraków, Czarnków, Oborniki, Tarnowo Podgórne, Międzyrzec, Pniewy, Trzcianka, Międzychód.

 

Indywidualnymi mistrzami zostali: panowie — złoty medal wywalczył Tomasz Rudy z Wronek, srebrny medal otrzymał Roman Augustyniak z Wronek, natomiast brązowy medal zdobył Andrzej Ślązak z Trzcianki. Wśród pań — złoty medal trafił do Iwony Turkiewicz z Tarnowa Podgórnego, srebrny medal wygrała Jolanta Franaszczyk z Sierakowa, a brązowy medal zdobyła Ewa Gawron z Międzychodu.

Turnieje gwarantują niesamowitą integrację studentów UTW oraz są doskonałą okazją do promocji miasta i regionu.

 

To może Cię także zainteresować:
Podsumowanie sezonu piłkarskiego młodziczek AP Warty Międzychód
Podsumowanie sezonu piłkarskiego kobiet - seniorek AP Warty Międzychód
Wypadek w Bucharzewie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: sierakow.pl / R. Jaskuła

Komentarze