Konkurs "W Hołdzie Obrońcom Ojczyzny"

26.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #hołd   #pamięć   #historia   #kwilcz   

Konkurs zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Tadeusz Kościuszki w Kwilczu odbył się po raz IV pod patronatem Starosty powiatu międzychodzkiego i Wójta gminy Kwilcz. Konkurs składa się z pięciu kategorii: pieśni patriotycznej, recytatorskiej, literackiej, plastycznej i historycznej. W tym roku frekwencja naprawdę dopisała, gdyż zgłosiły się aż 104 osoby.

 

20 i 22 lutego w CKiE odbyły się dwie części konkursu w kategorii pieśni patriotycznej i recytatorskiej. Rozstrzygnięcie nastąpiło w tych samych dniach. Natomiast ogłoszenie wyników w pozostałych kategoriach nastąpi 1 marca podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych i rocznicy śmierci płk. Łukasza Cieplińskiego. 

Cieszy niezmiernie powiększające się grono młodzieży, tak pięknie kultywującej nasze tradycje patriotyczne.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek na K24 w Luboszu
XVII Konkurs Przyrodniczo-Sportowy
Dofinansowanie na przebudowę drogi powiatowej

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatmiedzychodzki.pl | foto: powiatmiedzychodzki.pl

Komentarze