Kraksa autobusu

01.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #autobus   #drzewo   #chrzypsko wielkie   

30 maja br. o godzinie 16.15 dyżurny międzychodzkiej komendy skierował patrol z komisariatu w Sierakowie na drogę relacji Ryżyn-Jabłonowo celem obsługi zdarzenia drogowego.

 

Mundurowi na miejscu zastali autobus, którego przednia prawa strona była wbita w przydrożne drzewo.

Z relacji kierowcy wynikało, że podczas wymijania się z innym pojazdem chciał uniknąć bocznego zderzenia, odbił w prawo uderzając jednocześnie w drzewo.

Autobusem podróżowało ośmioro dzieci, które powracały ze szkoły oraz opiekunka i kierowca. Do szpitala z ogólnymi potłuczeniami trafiły trzy osoby - kierowca, opiekunka oraz jedno dziecko.

We wtorek kiedy dosżlo do zdarzenia nad powiatem międzychodzkim panowały trudne warunki atmosferyczne - silne opady deszczu, porwisty wiatr.

Wyjaśnieniem wszelkich okoliczności tego zdarzenia zajmują się policjanci z Sierakowa. Sprawdzą czy w kraksie tej zawinił kierowca, przykładowo niedostosował prędkości do warunków jakie wtedy panowały na drodze, czy doszło do nieprawidłowego wymijania z innym pojazdem.

Wiadomo, że kierowca w trakcie zdarzenia był trzeźwy. Od wtorku ma zatrzymane prawa jazdy.

 

To może Cię także zainteresować:
Policjanci bliżej ludzi
Skuterem wieźli "maryśkę"
Wypadek na DK 24

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze