Kraksa trzech aut w Sierakowie

10.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #sieraków   

Ulica Wroniecka w Sierakowie miejscem zdarzenia drogowego. Udział w nim wzięły trzy auta. Jedna osoba poszkodowana ze złamaną ręką trafiła do szpitala.

 

Kierujący samochodem osobowym marki BMW mieszkaniec Sierakowa na ulicy Wronieckiej zwolnił by wjechać na teren pobliskiej posesji. Jadący z tyłu samochód marki Renault Clio widząc, przed sobą wspomnianą beemkę również zwolnił ale nie zwolnił trzeci z kolei kierowca. Skutek był taki, że Volvo zapoczątkowało samochodowe domino, w którym ranna została jedna osoba właśnie z volvo.

Kierowcy byli trzeźwi. Miejsce wypadku zostało zabezpieczone do czasu oględzin przez sierakowskich policjantów oraz strażaków z PSP w Międzychodzie i OSP w Sierakowie.

Kierowca samochodu osobowego volvo, mieszkaniec gminy Sieraków najprawdopodobniej mógł jechać za szybko, mógł również nie zachować bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. Te i inne wątpliwości będą przedmiotem policyjnego dochodzenia, które będzie nadzorowane przez prokuratora rejonowego. Póki co kierowcy zostało zatrzymane prawa jazdy.

 

To może Cię także zainteresować:
Zderzenie ciężarówek w Luboszu
"Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"
Kolejna tragedia na Jeziorze Miejskim w Międzychodzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze