Kręć kilometry jeżdżąc na rowerze

30.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#rower   #projekt   #międzychód   

Od 3 lipca można kręcić kilometry jeżdżąc na rowerze dla Stowarzyszenia Nowy Międzychód, które zgłosiło projekt w "Rywalizacji Drużynowej: odLOTTOwa jazda z OSHEE"! Wystarczy zarejestrować się w linku, który zamieszczamy poniżej: https://www.endomondo.com/challenges/3363713

 

Wykręcając największą ilość kilometrów do 15 września, można wygrać 150.000 zł (m.in. na przygotowanie Ogródka Jordanowskiego do nauki jazdy rowerem, zakup kamizelek i opasek odblaskowych, przygotowanie Szlaku Królewskiego, remont Harcówki, stworzenie 3 Geościeżek a także organizację rajdów i warsztatów z ginących zawodów).

Podstawowe zasady:

1. Konkurs prowadzony jest tylko na terytorium Polski, co oznacza że kilometry kręcimy tylko i wyłącznie w Polsce. Rywalizacja trwa od 3 lipca od godz. 00:00:01 do 15 września 2017 r. do godz. 23:59:59

2. Rejestrujemy się tylko pod tym linkiem - https://www.endomondo.com/challenges/33637139.

3. Po kliknięciu "Dołącz" pojawi się strona z 50 organizacjami do wyboru. Wybieramy tylko jedną, czyli Stowarzyszenie Nowy Międzychód i czekamy na rozpoczęcie konkursu.

4.Po rozpoczęciu rywalizacji na stronie Endomondo będzie się pokazywać licznik z pierwszymi 10 miejscami – organizacjami, które w danym momencie będą miały przejechane najwięcej kilometrów.

5. Organizator może wykluczyć Uczestnika z udziału w Konkursie w przypadku włączenia aplikacji zliczającej przejechane kilometry na rowerze i skorzystania z innego niż rower środka lokomocji jak samochód, motor, motorower, samolot, kolej lub inne.

 

To może Cię także zainteresować:
"Szlachetna Paczka" strażacy też mają swój wkład w akcję
Wspólnie dla wielkopolskiej wsi
Bezpieczeństwo nad wodą podczas ferii

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl / źródłó: Stowarzyszenie Nowy Międzychód | foto: miedzychod.pl

Komentarze