Kręci mnie bezpieczeństwo podczas "Święta Podgrzybka"

14.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #bezpieczeństwo   #piknik   #międzychód   

W dniu 9 września 2017 roku strażacy z KP PSP Międzychód podczas „Święta Podgrzybka” propagowali kampanie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka „Kręci mnie bezpieczeństwo” i „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

 

W tym roku impreza organizowana przez gminy Międzychód i Skwierzyna (woj. lubuskie) oraz nadleśnictwa z terenu Puszczy Noteckiej odbyła się tuż na skraju Puszczy nad Wartą w Międzychodzie. Osoby uczestniczące w festynie mogły zapoznać się zasadami udzielania pierwszej pomocy, właściwym zachowaniem nad wodą oraz alarmowaniem służb ratowniczych. Dodatkową atrakcją był pokaz gaszenia pożaru lasu przez dwa samoloty gaśnicze typu Dromader z Leśnej Bazy Lotniczej w Lipkach Wielkich.

 

To może Cię także zainteresować:
Nabór do zespołu piłkarskiego kobiet i dziewcząt
"Szlachetna Paczka" strażacy też mają swój wkład w akcję
Wspólnie dla wielkopolskiej wsi

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie: st.asp. Paweł Piaskowski Zdjęcia: KP PSP Międzychód

Komentarze