Kronika policyjna 29.06 - 01.07.2019 r.

 

Wydarzenia 29.06.2019 


godzina 12.15 

droga K-24 okolice m. Daleszynek 

Mieszkaniec powiatu szamotulskiego kierując osobowym samochodem marki Mercedes nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go auta marki VW Passat, kierowanego przez mieszkankę powiatu wolsztyńskiego i uderzył w jego tył. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawa została zakończona mandatem. 

 

godzina 14.50 

Mierzyn 

Mieszkanka gminy Międzychód kierując osobowym seatem najechała na tył jadącego przed nią audi, które było kierowane przez mieszkankę Międzychodu. Kobietom nic się nie stało i były trzeźwe w trakcie tego zdarzenia. Za niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami sprawczyni została ukarana mandatem. 


godzina 17.50 

Droga relacji Bucharzewo (Chata Zbójców) – Chojno 

Na skrzyżowaniu dróg 28 letnia mieszkanka powiatu międzychodzkiego kierując Suzuki Vitara najprawdopodobniej nie zauważyła jadący motocykl marki Honda i zderzyła się z nim. Motocyklista – mieszkaniec powiatu Środa Wlkp. oraz jego pasażerka zostali przetransportowani do szpitala. Wymienieni doznali złamania ręki oraz potłuczeń ciała. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Sierakowa pod nadzorem Prokuratora z Szamotuł. 


01.07.2019 r. około godziny 07.20 na wyjeździe z Międzychodu w kierunku Wielowieś tir zgubił naczepę. Międzychodzcy dzielnicowi przez pewien czas kierowali ruchem zabezpieczając miejsce. Ciężarówce, która przewoziła drewno wypięła się naczepa. Nikomu nic się nie stało, przyczepa nie uderzyła w żaden inny pojazd lub przeszkodę.


To może Cię także zainteresować:
Zatrzymano czyścicieli myjni samochodowych
Duży pożar zboża w Tuczępach
III edycja Turnieju Piłkarskiego Międzychód CUP 2019 za nami

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: asp. sztab. Przemysław Araszkiewicz Oficer prasowy KPP w Międzychodzie / fot. policja.pl

Komentarze