Narada roczna międzychodzkich policjantów

25.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narada   #podsumowanie   #międzychód   

21 stycznia br. odbyła się narada roczna policjantów i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie podczas której podsumowano pracę w roku 2019. 

 

W naradzie uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Roman Kuster oraz zaproszeni goście, Wicestarosta Międzychodzki Pan Waldemar Górczyński oraz Prokurator Rejonowy Katarzyna Ryżyńska-Banasiak oraz zastępca Prokuratora Piotr Wochelski . 

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Międzychodzie mł. insp. Marek Nawrot omówił wyniki wydziałów prewencji, kryminalnego oraz ogniwa ruchu drogowego, przedstawił priorytety na rok bieżący. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Roman Kuster podziękował za osiągnięte wyniki i pracę w roku 2019. 

Komendant Powiatowy Policji w Międzychodzie insp. Sławomir Kaczmarek podkreślił, że bardzo ważnym czynnikiem jest dobra współpraca Policji z władzami samorządowymi, sądami, prokuraturą i innymi podmiotami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie.


To może Cię także zainteresować:
Wizyta MDP Chrzypsko Wielkie w KP PSP w Międzychodzie
"zaRADNE CZYTANIE" w Międzychodzie
Prawie jak Gang Olsena

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Międzychód / fot. policja.pl

Komentarze