Narkotyki i dopalacze - profilaktyka przed feriami

25.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #szkoła   #uczeń   #narkotyki   #dopalacze   #profilaktyka   #międzychód   

22 stycznia br. policjantki z międzychodzkiej komendy uświadamiały uczniów na temat zgubnego wpływu dopalaczy i narkotyków na zdrowie i życie.

 

Sterydy dzięki silnym właściwościom przeciw zapalnym są niezastąpione w leczeniu wielu chorób. Przyjmowanie ich bez konsultacji lekarza może nieść ze sobą poważne skutki uboczne. Skutki wynikające z zażywanie dopalaczy i narkotyków przez młode pokolenia są jeszcze bardziej niebezpieczne. 

W SP 1 w Międzychodzie odbyło się spotkanie profilaktyczne z młodzieżą z klas ósmych. Podczas, którego aspirant Olga Małecka oraz st.sierż. Justyna Rybczyńska mówiły o skutkach zażywania dopalaczy i narkotyków oraz odpowiedzialności karnej wynikającej z ich posiadania w ramach kampanii Narkotyki i Dopalacze zabijają szkoda Ciebie na takie patoklimaty.To może Cię także zainteresować:
Wizyta MDP Chrzypsko Wielkie w KP PSP w Międzychodzie
"zaRADNE CZYTANIE" w Międzychodzie
Prawie jak Gang Olsena

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Międzychód

Komentarze