Nie wiesz, jak dotrzeć do potencjalnych klientów? Zacznij od zmian na stronie www

02.07.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Prowadzisz własną działalność? Masz sklep internetowy? Wydaje Ci się, że Twoja oferta jest atrakcyjna, a jednak wciąż brakuje zainteresowanych? Wygląda na to, że nie wszystko robisz dobrze. Problem może leżeć w złym podejściu do branży e-commerce. Jeśli na Twojej stronie nie ma ruchu, musisz wprowadzić zmiany. Inaczej potencjalni klienci będą odwiedzać konkurencyjne witryny, a Ty jedynie notować straty. Żeby dotrzeć do odbiorców, nie można lekceważyć działań związanych z pozycjonowaniem w Google.

 

Dzięki pozycjonowaniu strony wygrasz walkę z najgroźniejszą konkurencją 

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą lokalne biznesy, każdego dnia mierzą się z konkurencyjnymi firmami. Walka o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania toczy się nieustannie, a na stałe miejsce w topie mogą liczyć wyłącznie ci, którzy współpracują z ekspertami. W Agencji AFTERWEB kampanie reklamowe są prowadzone w taki sposób, aby na bieżąco monitorować postępy i w każdej chwili móc zareagować na działania konkurencji. Sekret efektywnych działań tkwi w precyzyjnym audycie SEO (On-Site i Off-Site), który pozwala ocenić atrakcyjność strony i zmodyfikować ją tak, żeby spełniała wymogi wyszukiwarki. Do jego przeprowadzenia konieczna jest znajomość najnowszych standardów i umiejętność sprawnego korzystania z narzędzi udostępnianych przez Google. Sprawienie, że strona będzie przyjazna dla użytkowników, a zarazem dobrze oceniania przez algorytmy, to pierwsze co należy zrobić, chcąc pozyskać nowych klientów. Nikt bowiem nie zostanie długo na witrynie, która długo się ładuje lub oferuje treści, skopiowane z innych stron. To właśnie od profesjonalnego audytu zaczyna się pozycjonowanie stron. Kompleksowa optymalizacja to jednak kropla w morzu działań, jakie przeprowadza się w celu zapewnienia domenie stabilnej pozycji w Google. 


Kiedy sklep internetowy nie generuje zysków, pozycjonowanie to najlepszy wybór 

Obok reklam Google Ads, które działają natychmiast, ale zapewniają krótkotrwałe efekty zależne od dostępnego budżetu, pozycjonowanie stron to inwestycja na długie lata. Finansowy wkład w działania agencji SEO zwraca się stosunkowo szybko, ponieważ dobrze wypozycjonowana strona generuje duży ruch. Łatwo się domyślić, że część odwiedzających dokona zakupu. Pozostałe grono zapamięta ofertę i wróci innym razem. Na tym polega kreowanie wizerunku marki, zapadanie w pamięć potencjalnym klientom. Ci są przecież na wyciągnięcie reki – wystarczy wiedzieć, jakie frazy wpisują w Google i właśnie na nie wyświetlić się na wysokiej pozycji. Współpracując z Agencją AFTERWEB można mieć pewność, że nasz sklep internetowy lub strona www zostanie dostrzeżona i zacznie przynosić zyski.


 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: materiał partnera

Komentarze