Niespodzianka w garażu

09.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #auto   #kolizja   #garaż   #sieraków   

Policjanci z Sierakowa zatrzymali 20-latka, który rozbił w sobotę samochód. By uniknąć odpowiedzialności karnej i rodzinnej auto schował w garażu jakby nic się nie stało. Teraz grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Kobieta w niedzielne przedpołudnie poszła się do garażu po auto. Jakież było jej zdziwienie kiedy zobaczyła, że auto jest kompletnie rozbite. Okazało, się, że dostęp do garażu miał 20-latek, członek rodziny pokrzywdzonej. Wykorzystał okazję do przejażdżki. Niestety, w sobotni wieczór (6.05) zakończyła się na słupie oświetleniowym.

Chcąc uniknąć odpowiedzialności przed ciotką i przed prawem, schował auto do garażu jakby nic się nie stało. Mężczyzna już wcześniej miał zatrzymane prawa jazdy i nie uniknie odpowiedzialności karnej.

8 maja br. usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia samochodu, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

 

To może Cię także zainteresować:
Czy to strażak czy przebieraniec?
Kupili auto i je rozbili
Łupem padły elektronarzędzia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze