Nietypowa stłuczka

03.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kolizja   #międzychód   

Auto z kierowcą widmo na ulicy Kilińskiego. Co takiego się stało, że doszło do kolizji, w której nie brali udziału kierowcy.

 

Jakież było zdziwienie kierowcy busa, do którego zgłosili się 1 marca br. około godziny 19.00 mundurowi.

Policjanci zostali wezwani na interwencję przy ulicy Kilińskiego w Międzychodzie. Zgłaszający poinformował stróżów prawa, że zaparkowany przy tej ulicy samochód marki Iveco uszkodził zaparkowane tam auto marki Toyota. Uszkodzeniu uległo kilka elementów karoserii.

Nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie to, że za sterami iveco nie siedział nikt a samochód jechał.

Okazało się, że kierowca pozostawił samochód bez zabezpieczenia tj: włączonego biegu lub zaciągniętego hamulca postojowego.

Bus poczuł luz i urwał się na przejażdżkę, która właściciela kosztowała 100 złotych. Pechowy kierowca może także mówić o szczęściu, że w tym zdarzeniu nikt z przechodniów nie ucierpiał.

Policjanci apelują do kierowców by przed opuszczeniem auta sprawdzili czy samochód jest zabezpieczony np: przed samostoczeniem, czy drzwi, okna są pozamykane.

Również 1 marca br. w godzinach rannych przy ulicy Nowej operator ładowarko-koparki uderzył w opłotowanie jednej z posesji uszkadzając je. Sprawa zakończyła się mandatem dla operatora. Był trzeźwy.

 

To może Cię także zainteresować:
Rekordowa zbiórka WOŚP w Międzychodzie
Skuterem wieźli "maryśkę"
Szkolenie strażaków JRG z obsługi podnośników

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: Internet

Komentarze