Otwarcie nowoczesnej pracowni językowej

05.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #nauczyciel   #otwarcie   #międzychód   

4 września br. odbyło się w szkołach uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. W Szkole Podstawowej nr 2 w Międzychodzie dzień ten był również okazją do oficjalnego otwarcia nowej sali lekcyjnej – nowoczesnej pracowni do nauki języków obcych.

 

W otwarciu pracowni językowej uczestniczyli Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny, Zastępca Burmistrza Rafał Ciszewicz, Radny Ryszard Sulej, Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi w Międzychodzie Roman Grocholski, Ksiądz Senior Kanonik Maciej Przewoźny oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Joanna Deus-Dobrowolska.

Klasopracownia wyposażona jest w duży ekran z rzutnikiem, specjalne słuchawki z mikrofonem oraz odpowiednie umeblowanie. Pracownia językowa ma zapewnić nauczycielom indywidualną pracę z uczniami, nawet przy grupach około dwudziestoosobowych. Zestaw słuchawkowy pozwoli skupić się na głosie prowadzącego oraz swobodnie ćwiczyć wymowę nie zakłócając nauki pozostałym.

 

To może Cię także zainteresować:
Akademia Kompetencji rozbudza wyobraźnię
Otwarcie wyremontowanej sali w SP2 w Międzychodzie
Akcja "Policz się z cukrzycą"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | foto: miedzychod.pl

Komentarze