Otwarte Mistrzostwa Sierakowa o Puchar Burmistrza

06.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #siatkówka   #sieraków   

W niedzielę 2. lipca na boiskach plaży miejskiej w Sierakowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Sierakowa o Puchar Burmistrza.

 

Zawody miały wybitnie charakter „otwarty”. Zgłosiło się łącznie 19 par: ze Szczecina, Chrzypska, Pniew, Poznania, Wrześni, Leszna, Kostrzyna, Gorzowa, Piły a jedna para nawet z okolic Białegostoku. Sieraków reprezentowany był przez 1 parę. Zawody rozegrano w systemie brazylijskim dla 24 zespołów. Poziom zawodów wzbudził powszechny aplauz i uznanie. Z pewnością to pochodna tego, że Sieraków od lat zyskuje sobie prestiż i profesjonalizm wśród uczestników tych rozgrywek a także, co podkreślić, że Burmistrz dodatkowo ufundował nagrody finansowe.

 

Ostatecznie 4 pierwsze miejsca zajęły pary:

I miejsce: Piotr Baran/Krzysztof Baran - Gorzów

II miejsce: Michał Pieronkiewicz/Marcin Mielczarek - Września

III miejsce: Michał Szulc/Adrian Szulc - Leszno

IV miejsce: Marcin Wlazik/Przemysław Lisiecki - Września.

 

Głównym sędzią zawodów był Maciej Olech. Nagrody wręczyli Burmistrz Witold Maciołek i dyrektor OSiR w Sierakowie Andrzej Głuchowski. Zapraszamy na następny turniej w siatkówce plażowej „CEWA CUP” 9 lipca, który zapowiada się dość interesująco.

W sobotę 1 lipca planowany był turniej beach soccera o puchar Przewodniczącego Rady Miasta w Sierakowie. Z uwagi na złe warunki atmosferyczne decyzją organizatorów został przeniesiony na 8 lipca br. na godzinę 14:00. Zapraszamy.

 

To może Cię także zainteresować:
Mieszkańcy ujęli, a policjanci zatrzymali włamywacza
Nabór do zespołu piłkarskiego kobiet i dziewcząt
Łupem padły elektronarzędzia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: sierakow.pl / info. OSiR (DW) | foto: sierakow.pl

Komentarze