Piłkarski Dzień Dziecka

06.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #dzień dziecka   #sieraków   

Dnia 2 czerwca klub piłkarski „WARTA SIERAKÓW” zorganizował dla swoich podopiecznych piłkarski Dzień Dziecka. Nasi mali sportowcy rywalizowali w takich konkurencjach jak: żonglerka, strzał do ponumerowanej bramki czy też piłkarski tor przeszkód, angażując do zabawy również rodziców próbowali swych sił w rodzinnej konkurencji wyrzut gumowego buta na odległość. Największe emocję wzbudziły mecze familijne, w których to MAMUSIE rozegrały zaciętą walkę z SKRZATAMI i ŻAKAMI, a TATUSIOWIE próbowali nie ulec ORLIKOM. Wykazując się dużym zaangażowaniem rodzicom udało się zremisować we wszystkich meczach.

 

Najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrodzono sportowymi upominkami rzeczowymi. Natomiast wszystkich wspaniałych sportowców wyróżniono słodkim upominkiem, lodami ufundowanymi przez firmę „ABBA” Pana Adama Brzezińskiego, oraz ciastem i pączkami ufundowanymi przez Państwa Katarzynę i Marka Grześkowiaków.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, którą tworzą mali sportowcy wraz ze swoimi rodzicami i zapraszamy w przyszłym roku!

 

To może Cię także zainteresować:
Kronika policyjna 19-21.01.2018r.
Otwarcie sali sportowej przy SP nr 1 w Międzychodzie
Obchody 99 Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: sierakow.pl / Z. Sus | foto: sierakow.pl

Komentarze