Platforma multimedialna "Puszcza Notecka"

08.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#multimedia   #las   #nadleśnictwo   #międzychód   

W siedzibie Nadleśnictwa Międzychód odbyło się spotkanie robocze w celu omówienia realizacji zadania pod nazwą PLATFORMA MULTIMEDIALNA „PUSZCZA NOTECKA".

 

Zadanie polega na budowie aplikacji multimedialnej na urządzenia mobilne (smartfon) i strony internetowej do jej obsługi. Aplikacja pozwoli na doskonalenie trwale zrównoważonej gospodarki leśnej prowadzonej z wykorzystaniem obszaru funkcjonalnego LKP „Puszcza Notecka" przez 8 nadleśnictw: Sieraków, Oborniki (RDLP w Poznaniu), Krucz, Wronki, Potrzebowice (RDLP w Pile), Karwin, Międzychód, Skwierzyna (RDLP w Szczecinie). Program będzie zawierać niezbędne funkcje dla osób, które zamierzają odwiedzić miejsca i obiekty położone na terenie Leśnego Kompleksu Promocyjnego „Puszcza Notecka" . W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych, Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych i nadleśnictw.

 

To może Cię także zainteresować:
Odprawa służbowa policjantów KPP w Międzychodzie
Otwarcie sali sportowej przy SP nr 1 w Międzychodzie
Festiwal Piosenki Świątecznej w wykonaniu przedszkolaków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.szczecin.lasy.gov.pl / HANNA PERZANOWSKA | foto: miedzychod.szczecin.lasy.gov.pl

Komentarze