Podpisano porozumienie z Powiatem Szamotulskim

19.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#porozumienie   #współpraca   #międzychód   

Porozumienie o współpracy między Powiatem Szamotulskim a Powiatem Międzychodzkim w zakresie aktywizacji lokalnego rynku pracy podpisali starosta Beata Hanyżak i wicestarosta Rafał Zimny oraz starosta międzychodzki Rafał Litke wraz z wicestarostą Waldemarem Górczyńskim.

 

Celem przedsięwzięcia zainicjowanego 14 stycznia br. jest podejmowanie działań mających na celu ograniczenie skutków bezrobocia poprzez rozwój działalności gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem wspierania kontaktów pomiędzy przedstawicielami i organizacjami małych i średnich przedsiębiorstw. Pierwszym zadaniem realizowanym przez oba samorządy będzie organizacja w Szamotułach międzypowiatowych targów edukacji i pracy, które zaplanowano na 27 marca 2020r.


To może Cię także zainteresować:
Wizyta MDP Chrzypsko Wielkie w KP PSP w Międzychodzie
"zaRADNE CZYTANIE" w Międzychodzie
Narkotyki i dopalacze - profilaktyka przed feriami

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatmiedzychodzki.pl | foto: powiatmiedzychodzki.pl

Komentarze