Podsumowanie gry miejskiej w Sierakowie

25.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#gra miejska   #podsumowanie   #sieraków   

10 sierpnia 2017 r. w Muzeum Zamek Opalińskich odbyło się podsumowanie gry miejskiej „W szeregach Armii Krajowej”. Podczas spotkania dyrektor muzeum pan Robert Jędrzejczak (współorganizator gry) wręczył nagrody najlepszym drużynom:

 

I miejsce – drużyna Rude Szeregi z Zespołu Szkół w Sierakowie (Anita Góral, Wiktoria Testka, Hubert Fiszer, Patryk Bierka i Kamil Jankowski);

II miejsce – drużyna Kreciki Jeżyki ze Szkoły Podstawowej w Sierakowie ( Mikołaj Nowak, Mikołaj Synoradzki, Maksymilian Seifert i Wiktor Sośnicki);

III miejsce – drużyna Żołnierze Armii Krajowej ze Szkoły Podstawowej w Lutomiu (Gabriela Chojan, Marcelina Garsztka, Przemysław Koroś, Michał Małyszka i Maksymilian Kaczmarek).

Sponsorem nagród był Urząd Gminy Sieraków. W spotkaniu uczestniczyli również dyrektorzy szkół i nauczyciele, którzy pomogli w przeprowadzeniu gry.

Tegoroczna edycja gry miejskiej odbyła się 8 czerwca i poświęcona była Armii Krajowej. Wzięły w niej udział 34 drużyny (155 uczniów) z trzech szkół gminy Sieraków: Zespołu Szkół oraz Szkoły Podstawowej w Lutomiu i Szkoły Podstawowej w Sierakowie.

 

To może Cię także zainteresować:
Akademia Kompetencji rozbudza wyobraźnię
Sieraków: Powiatowe Obchody 99 Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego
Sieraków: 26 Finał WOŚP

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: sierakow.pl / DW | foto: sierakow.pl

Komentarze