Policjanci zatrzymali sklepowych rabusiów

19.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #złodziej   #kradzież   #zatrzymany   #międzychód   

Policjanci międzychodzkiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy okradali miejscowe markety. Złodzieje kradli ze sklepowych półek różnego rodzaju towary. W środę (14.03) ich łupem padły artykuły spożywcze, przemysłowe i elektroniczne. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

 

W środę o godzinie 16.00 mundurowi otrzymali informację o trzech młodych osobach, które kradną w jednym z miejscowych marketów. Stróże prawa natychmiast pojechali we wskazany rejon.

Tam na gorącym uczynku zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, trzeci zdążył uciec przed przyjazdem funkcjonariuszy.

Zatrzymani to 32 i 27 letni mieszkańcy Poznania. Do Międzychodu przyjechali na gościnne występy. Z sklepowych półek ukradli towar wart ponad 1000 złotych. Śledczy szukają trzeciego mężczyzny.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. 15 marca br. oboje usłyszeli zarzuty kradzieży. Złodzieje jak się okazało mają na swym koncie już nie jedną podobną kradzież.

Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia. Jeden z nich policyjny areszt opuścił w miniony czwartek, a drugi w miniony piątek trafił za więzienne kraty na dłużej. Był poszukiwany przez poznański komisariat do odbycia kary aresztu.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: III Nadwarciańskie Święto Pieśni
Międzychód: Święto Pszczoły i Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej
Międzychód: Dzień Wojska Polskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: ddwlkp.pl

Komentarze