Pomoc drogowa, czy to jest oferta tylko dla poszkodowanych w wypadkach samochodowych?

04.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Często myśląc o ofercie pomocy drogowej, najczęściej mamy na myśli straszne wypadki samochodowych lub co najmniej kolizje. Okazuje się, że lawety przyjeżdżają również do kierowców zmierzających się z innymi problemami.

 

Zwykłe problemy z samochodem
 
Tak naprawdę wystarczy zwykła awaria samochodu, by się przekonać o tym, iż bez pomocy drogowej nie będziemy w stanie dalej ruszyć. Rzeczywiście jest to idealne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nie za bardzo znają się na mechanice samochodowej. Jeżeli zdarzy Ci się, że zatrzaśniesz kluczyki w środku, bądź też nie będziesz mógł się najzwyczajniej w świecie uporać z rozruszaniem silnika, to są jedne z wielu sytuacji, podczas których możesz z powodzeniem wezwać dla siebie pomoc drogową.
 
Jedną z firm, której możesz całkowicie zaufać jest - holowanie.i-poznan.pl. W tym przypadku masz do czynienia z pomocą drogową gwarantowaną przez 24 godziny na dobę, a także siedem dni w tygodniu. W związku z tym unikasz jakiegokolwiek ryzyka, że będziesz zmuszony czekać na wsparcie przez wiele godzin. Ta firma zajmuje się głównie holowaniem pojazdów na terenie Poznania, jak i również okolic. Ale także nie powinniśmy zapominać pod żadnym pozorem także o tym, że trzeba także czasem przetransportować samochód do innych krajów Europy. Lub wręcz przeciwnie - ściągnąć samochód z innego kraju do Polski.
 
Dlatego, jeżeli złapałeś gumę, a nie masz zapasowego koła, zatankowałeś złe paliwo, lub też Twój akumulator całkowicie się rozładował, to w każdej z tych okoliczności możesz liczyć na wsparcie ze strony wspomnianej firmie. Na pewno nie musisz się obawiać w jakikolwiek sposób tego, że zostaniesz potraktowany nieprofesjonalnie. Akurat ta firma posiada nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale również doskonale zna się na rzeczy. Wieloletnie doświadczenie oraz wyjazdy do różnych przypadków, nauczyły ich reagowania na najbardziej niestandardowe sytuacje. Zatem nie możesz się krępować, że niby dzwonisz z byle głupstwem do firmy oferującej pomoc drogową. Ponieważ w każdej chwili możesz liczyć na ich pełne i profesjonalne wsparcie.
 
Dodatkowe usługi pomocy drogowej
 
Nie wiesz, czy firmy oferujące pomoc drogową ograniczają się wyłącznie do świadczenia tylko tego typu usług? Okazuje się, że możliwości może być zdecydowanie więcej. W tym celu dobrze jest się zapoznać z profilem firmy - kuta-autoserwis.pl. W tym przypadku rzeczywiście możemy mówić najzwyczajniej w świecie, że Klienci z powodzeniem mogą liczyć na szeroki wachlarz możliwości.
 
Jeżeli akurat podróżujesz po Poznaniu lub okolicach i niestety Twój samochód uległ awarii, to oczywiście w pierwszej kolejności dzwonisz po pomoc drogową. Jednak większość firm jest w stanie zająć się jedynie podstawowymi naprawami, takimi jak wymiana koła, czy też dowiezienie paliwa. Jeżeli Twoje auto nie chce ruszyć z poważniejszego powodu, w takich okolicznościach trzeba się liczyć z poszukiwaniem warsztatu samochodowego.
 
Pewnie teraz się zastanawiasz nad tym, w jaki sposób możesz tego dokonać, jeżeli kompletnie nie znasz tego regionu. Wtedy to jest całkiem naturalne, że obawiasz się nieuczciwych zagrywek ze strony nieznanych Ci kompletnie warsztatów samochodowych. Tak się jednak składa, że wcześniej wspomniana firma oferuje nie tylko pomoc drogową, ale również możliwość naprawy samochodu w ich warsztacie. W ten sposób podejmują się oni błyskawicznych, a także przede wszystkim skutecznych napraw. Nie musisz się obawiać, że zostaniesz z kosmicznym rachunkiem, z którym sobie nie będziesz mógł poradzić. 
Dodatkowo jeżeli okaże się jednak, iż naprawa samochodu będzie musiała potrwać nieco dłużej, ze względu na brak części samochodowych, wtedy zawsze możesz skorzystać z możliwości wynajmu auta zastępczego. Jest to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu bez żadnego problemu możesz jechać dalej do wcześniej wyznaczonego celu. Jednocześnie mając spokojną głowę o to, że jeżeli wrócisz, to automatycznie będzie czekał na Ciebie naprawiony samochód.
 
Usługi transportowe
 
Bardzo ciekawym rozwiązaniem, z którego również możesz skorzystać, są usługi transportowe. W tym przypadku jest to oferta kierowana nie tylko do właścicieli samochodów uszkodzonych lub powypadkowych. Ale także do osób, które chcą na przykład sprowadzić nowe auto do Polski.
 
Jedną z firm, która oprócz całodobowej pomocy drogowej świadczy również profesjonalne usługi transportowe  jest  - pomocdrogowa.w.poznaniu.pl. W tym przypadku, bez żadnego problemu, można zlecić transport nie tylko samochodów osobowych, ale również wszelkich innych pojazdów. Do nich zaliczają się między innymi samochody dostawcze i ciężarowe, a także maszyny rolnicze i budowlane. 
 
Dodatkowo usługi transportowe realizowane są nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. W ten sposób nie musisz się obawiać tego, że pewne zlecenia w ogóle nie będą brane pod uwagę. Skoro już wiesz, że transportowane są nawet najmniej standardowe ładunki, to z powodzeniem możesz zamówić przewiezienie łodzi, czy też quada.
 
Firma akurat współpracuje nie tylko z osobami prywatnymi, ale również właścicielami serwisów samochodowych, czy też komisów. Dzięki temu są sprowadzane auta, które później następnie odsprzedaje się na polskim rynku.
 
Wszystkie samochody, a także pozostałe pojazdy, jakie tylko są przewożone przy pomocy specjalistycznych lawet, posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że nagle Twój cenny ładunek zostanie uszkodzony. Dodatkowo i tak transport jest zabezpieczony na wypadek pewnych losowych zdarzeń, niezależnych od kierowców. W końcu powierzamy transport osobom, mającym w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Dlatego nie powinniśmy się pod żadnym pozorem obawiać tego, że coś złego się wydarzy.
 
Oczywiście nie ma najmniejszego problemu z tym, by współpracować z taką firmą dosłownie na każdej płaszczyźnie. W ten sposób możesz zyskać gwarancję natychmiastowej pomocy drogowej, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Ale i również transportu na skalę międzynarodową. Warto mieć w swojej liście kontaktów namiary na tego typu firmę. Dzięki kompleksowej obsłudze Klientów, nie musisz szukać innych ekip do wykonania pozostałych zadań.
 

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red.

Komentarze