Pożar budynku jednorodzinnego w Mylinie

24.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #budynek   #chrzypsko wielkie   

W dniu 24.04.br ok. godz. 5:38 dzwonki alarmowe poderwały międzychodzkich strażaków do pożaru poddasza i stropu w budynku mieszkalnym w miejscowości Mylin.

 

Po przybyciu pierwszych zastępów JOP z okna na poddaszu wydobywały się płomienie i dym. Mieszkańcom udało się bezpiecznie opuścić pomieszczenia mieszkalne przed przybyciem straży pożarnej. Działania ratownicze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej oraz podaniu jednego prądu wody w natarciu na palące się pomieszczenie i dwa w obronie pozostałej części budynku. W czasie prowadzonych działań udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom, które zostały przekazane ZRM Sieraków. W działaniach udział brały trzy zastępy z JRG Międzychód i sześć jednostek OSP.

 

To może Cię także zainteresować:
"Szlachetna Paczka" strażacy też mają swój wkład w akcję
Bezpieczeństwo nad wodą podczas ferii
Czy to strażak czy przebieraniec?

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl | Zdjęcia: KP PSP Międzychód Opracował: st. asp. Paweł Piaskowski

Komentarze