Pożary altanek w Międzychodzie

28.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #ogień   #altanka   #podpalenie   #międzychód   

W ciągu niespełna miesiąca strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie odnotowali aż sześć pożarów altanek na terenach pomiędzy ul. Wały Jana Kazimierza, a ul. Muchocińską i Dworcową w Międzychodzie.

 

Na szczęści podczas tych zdarzeń nikt nie ucierpiał. Prawdopodobnie przyczyną wszystkich pożarów było podpalenie. Funkcjonariusze policji prowadzą w tych sprawach czynności pod kątem uszkodzenia mienia i biorą pod uwagę różne warianty, dlatego też zwracamy się z prośbą o przekazywanie międzychodzkiej policji wszelkich informacji mogących przyczynić się do wyjaśnienia tych pożarów. Informacje przekazywać można osobiście w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie lub telefonicznie pod numerem 957488211.


To może Cię także zainteresować:
Przekazanie pojazdów i nowego sprzętu dla strażaków
Poszukiwania mieszkańca Kaplina nadal trwają
Zapowiadają się wielkie remonty

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracował: kpt. M.Piechocki, Foto: JRG Międzychód, OSP Międzychód

Komentarze