Pracowity poniedziałek międzychodzkich strażaków

20.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #wypadek   #pieszy   #ryżyn   #chrzypsko wielkie   #skrzydlewo   #grobia   #sieraków   #międzychód   

18 lutego w krótkim odstępie czasu na terenie powiatu doszło do czterech zdarzeń, w których w sumie poszkodowanych zostało sześć osób.

 

W miejscowości Ryżyn zderzyły się dwa samochody osobowe, kierujące pojazdami zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego z Sierakowa oraz śmigłowiec LPR. 

W międzyczasie w Międzychodzie kierująca motorowerem najprawdopodobniej wymusiła pierwszeństwo „osobówce”, w tym przypadku pomocy medycznej kobiecie udzielił ZRM Międzychód. 

Następnie na drodze krajowej nr 24 w Skrzydlewie zderzyły się dwa pojazdy osobowe, tutaj pomocy poszkodowanym udzielili strażacy oraz ZRM Międzychód. Policja wyznaczyła objazd przez Międzychód. 

W Grobii potrącono pieszego, któremu pomocy udzieli ratownicy z ZRM Sieraków. 

W sumie w działaniach udział brały zastępy z KP PSP Międzychód, OSP Międzychód, OSP Kamionna, OSP Sieraków, OSP Kurnatowice, OSP Chrzypsko Wielkie, OSP Kaczlin.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek na K24 w Luboszu
XVII Konkurs Przyrodniczo-Sportowy
Strażacy z Wielkopolski na PGE Narodowy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie: st. asp. Paweł Piaskowski, zdjęcia: KP PSP Międzychód

Komentarze