Próba zakończona fiaskiem

13.05.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #auto   #kupno   #drzewo   #kolizja   #sieraków   

O wyjątkowym pechu może mówić kupiec osobowego Daewoo. Mężczyzna kilka godzin po transakcji nabycia nowego samochodu, rozbił go na drzewie.

 

10 maja br. mieszkaniec Sierakowa nabył nowe auto. W południe została sfinalizowana transakcja jego kupna. Z pewnością z interesu cieszył się sprzedający i kupujący. Tylko, że ten drugi swoim nowym nabytkiem za długo się nie cieszył.

Wieczorem w miejscowości Marianowo k/Sierakowa, najprawdopodobniej testując swoje tico nie opanował pogromcy dróg, opuścił jej nawierzchnię, przemiesił się w rejon pobocza taranując wystający korzeń a potem zarośla.

Na szczęście użytkownikowi nic się nie stało. Uprawnień do kierowania tym i innym pojazdem nigdy nie posiadał.

Wobec kierowcy zastosowano postępowanie mandatowe w wysokości 500 złotych. Niestety po tym zdarzeniu, obecny właściciel nie będzie mógł powiedzieć, że "auto było nie bite"...

 

To może Cię także zainteresować:
Czy to strażak czy przebieraniec?
Kupili auto i je rozbili
Łupem padły elektronarzędzia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze