Promocja zdrowia w zakładach pracy

19.03.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#zdrowie   #zakład pracy   #pracownik   #międzychód   

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Międzychodzie zorganizował w zakładzie pracy MARBOPUR w Międzychodzie, akcję profilaktyczną dla jego pracowników.

 

W utworzonym punkcie promocji zdrowia, zainteresowane osoby mogły uzyskać informacje na temat szkodliwości palenia tytoniu, picia alkoholu i używania substancji psychoaktywnych, zmierzyć poziom: tlenku w wydychanym powietrzu za pomocą smokelyzera oraz ciśnienia tętniczego krwi.

Ponadto w ramach działań kampanijnych związanych z projektem „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” i zbliżającym się Światowym Dniu Zdrowia zorganizowano konkurs związany tematycznie z prewencją zdrowego stylu życia. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi otrzymały brelok z lampka LED, długopis z logo organizatora, torby ekologiczne z Wydziału Promocji Gminy w Międzychodzie.

W przedsięwzięciu uczestniczyło 27 pracowników.

 

To może Cię także zainteresować:
Międzychód: III Nadwarciańskie Święto Pieśni
Międzychód: Święto Pszczoły i Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej
Międzychód: Dzień Wojska Polskiego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl / Anastazja Krysztofek-Kinal Koordynator działań prewencji zdrowotnej w powiecie międzychodzkim | foto: miedzychod.pl

Komentarze