Prośba o pomoc w identyfikacji sprawców przestępstwa

12.04.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #kradzież   #alkohol   #międzychód   

Policjanci z Wydziału Kryminalnego międzychodzkiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży markowego alkoholu, do której doszło w jednym z dyskontów na terenie Międzychodu.

 

Jak ustalono w toku dotychczas wykonanych czynności - sprawcami kradzieży jest dwóch młodych mężczyzn w wieku ok. 25 lat, szczupłej budowy ciała, porozumiewających się między sobą językiem ze wschodnim akcentem (najprawdopodobniej ukraińskim). Osoby te w marcu b.r. dwukrotnie dokonały zuchwałej kradzieży markowego alkoholu na łączną kwotę 1340 zł. na szkodę jednego z dyskontów spożywczych na terenie miasta. Sprawcy prawdopodobnie zamieszkują na terenie powiatu międzychodzkiego. 

Przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat (art. 278 § 1 kodeksu karnego). 

Poniżej publikujemy zdjęcia z zapisu monitoringu z miejsca kradzieży, na których utrwalono wizerunki sprawców. Osoby, które je rozpoznają prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Międzychodzie (Wydział Kryminalny) pod nr telefonu 95 748 82 71 lub 95 748 82 83. Policja zapewnia pełną anonimowość.


To może Cię także zainteresować:
Wypadek na K24 w Luboszu
XVII Konkurs Przyrodniczo-Sportowy
Strażacy z Wielkopolski na PGE Narodowy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl / KPP Międzychód/Waldemar Rymarski / foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze