Przekazanie nowych radiowozów

02.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #radiowóz   #międzychód   

30 grudnia 2019 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Międzychodzie nastąpiło przekazanie dwóch policyjnych radiowozów. Połowę kosztów finansowały samorządy.

 

30 grudnia 2019 r. o godzinie 13.00 w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie odbyło się symboliczne wręczenie kluczyków do nowych radiowozów przez starostę powiatu oraz przedstawicieli poszczególnych gmin policjantom międzychodzkiej jednostki. Oznakowany Kia oraz nieoznakowany Hyundai, który do jednostki dojedzie w najbliższych dniach, będą wykorzystywane w służbie mundurowej i operacyjnej. 

Dziękując za środki przekazane na nowe samochody insp. Sławomir Kaczmarek podkreślił, że auta będą służyły zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu międzychodzkiego. 

Symbolicznego wręczenia kluczyków dokonał Starosta Międzychodzki Rafał Litke oraz Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny. Gmina Międzychód w połowie sfinansowała radiowóz Kia a starostwo i pozostałe gminy drugi pojazd. Pozostała część została opłacona z budżetu Policji.To może Cię także zainteresować:
Wizyta MDP Chrzypsko Wielkie w KP PSP w Międzychodzie
"zaRADNE CZYTANIE" w Międzychodzie
Prawie jak Gang Olsena

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Międzychód

Komentarze