Przekazanie umowy na zakup samochodu dla OSP Międzychód

27.08.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #umowa   #międzychód   

26 sierpnia w jednostce OSP Międzychód miało miejsce wydarzenie związane z wręczeniem przez Martę Kubiak, posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Michałem Zielińskim, dyrektorem Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa umowy na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

 

W przekazaniu dokumentu uczestniczyli: komendant powiatowy PSP w Międzychodzie mł. bryg. Mariusz Trajnowski oraz zastępca burmistrza Międzychodu Rafał Ciszewicz, którzy pogratulowali jednostce długo oczekiwanego fabrycznie nowego pojazdu. Dokument z rąk Pani poseł odebrał prezes miejscowej jednostki dh Radosław Gałężewski. 

Realizacja zakupu jest możliwa dzięki finansowaniu z następujących źródeł: Urząd Miasta i Gminy Międzychód, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Narodowy /Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska.To może Cię także zainteresować:
Policjanci zatrzymali sprawców włamań do aut
Nowi ratownicy w OSP
Projekt Socjalny "Liść" zakończony pełnym sukcesem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie i zdjęcia: st. asp. Paweł Piaskowski

Komentarze