Przez miejscowość pędził 109 km/h

13.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #prędkość   #prawo jazdy   #międzychód   

67-letni kierowca bmw przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h. Do zdarzenia doszło 11 września w samo południe w miejscowości Kamionna.

 

Policjanci z drogówki w czasie patrolu dróg powiatu międzychodzkiego we wsi Kamionna zatrzymali do kontroli bmw, którego kierowca jechał zdecydowanie za szybko. Urządzenie do pomiaru prędkości zmierzyło, że jego prędkość wyniosła 109 km/h. Za kierownicą auta siedział 67-letni obcokrajowiec. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące oraz dostał mandat 400 zł i 10 punktów karnych.

To już kolejne zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznym, których kierowca przekroczył dozwoloną prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

 

To może Cię także zainteresować:
Mieszkańcy ujęli, a policjanci zatrzymali włamywacza
Nabór do zespołu piłkarskiego kobiet i dziewcząt
"Szlachetna Paczka" strażacy też mają swój wkład w akcję

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: ddwlkp.pl

Komentarze