Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby ranne

22.02.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #auto   #drzewo   #sieraków   

Dwie osoby ranne w wypadku drogowym na drodze pomiędzy m. Lutomek a Mościejewo. Kobieta, bokiem auta uderzyła w drzewo. Kierująca i jej 3-letnie dziecko trafiło do szpitala.

 

W środę (21.02) około godziny 17.00 na lokalnej drodze pomiędzy Lutomkiem a Mościejewem doszło do poważnego wypadku drogowego.

22-letnia kobieta, która kierowała osobowym oplem zjechała na lewą stronę jezdni i bokiem uderzyła w przydrożne drzewo. Ona oraz jej dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Droga w tym miejscu była nieprzejezdna przez kilka godzin.

Wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego zdarzenia będzie przedmiotem policyjnego dochodzenia. Nadzór nad nim będzie miał Prokurator Rejonowy z Szamotuł.

Zabezpieczone przez służby ratunkowe miejsce wypadku zostało poddane oględzinom, które przeprowadził policyjny technik wspólnie z policjantami drogówki. Ustalono i rozpytano świadków zdarzenia, wykonano szkic oraz dokumentację fotograficzną odcinka drogi na którym zdarzył się wypadek.

 

To może Cię także zainteresować:
Zderzenie ciężarówek w Luboszu
"Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"
Kolejna tragedia na Jeziorze Miejskim w Międzychodzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.policja.gov.pl | foto: miedzychod.policja.gov.pl

Komentarze