Seria wypadków w powiecie międzychodzkim

04.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straz   #osp   #wypadek   #auto   #chrzypsko wielkie   #kwilcz   #sieraków   

Ostatnie dni to okres ciężkiej pracy dla strażaków PSP i OSP z powiatu międzychodzkiego. W okresie od 2 do 3 września 2017r. doszło do czterech poważnych wypadków: w Strzyżminie, Luboszu, Kłosowicach i Sierakowie, w których siedem osób zostało poszkodowanych, w tym jedno dziecko.

 

W większości przypadków przyczyną zdarzeń było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, a także wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Działania strażaków to przede wszystkim zabezpieczenie miejsca działań, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz w jednym przypadku wykonanie dostępu do rannego przy użyciu narzędzi hydraulicznych. W działaniach brały udział również Zespoły Ratownictwa Medycznego, Policja i pomoc drogowa.

 

To może Cię także zainteresować:
Mieszkańcy ujęli, a policjanci zatrzymali włamywacza
Czy to strażak czy przebieraniec?
Kupili auto i je rozbili

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracowanie: st.asp. Paweł Piaskowski Zdjęcia: KP PSP Międzychód

Komentarze