Ślubowanie funkcjonariuszy w KP PSP w Międzychodzie

31.01.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #funkcjonariusz   #ślubowanie   #międzychód   

31 stycznia 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie odbyło się uroczyste ślubowanie czterech nowo przyjętych funkcjonariuszy.

 

Ślubowanie przyjął Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie mł. bryg. Mariusz Trajnowski. Po złożeniu ślubowania komendant powiatowy przywitał strażaków w szeregach międzychodzkich strażaków podkreślając, że przed nimi czas wytężonej pracy i wyrzeczeń, który wpisany jest w służbę w Państwowej Straży Pożarnej. 

Zachęcamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Państwowej Straży Pożarnej. Informacje na ten temat znaleźć można na stronie internetowej: https://www.straz.gov.pl/panstwowa_straz_pozarna/sluzba_i_praca


To może Cię także zainteresować:
Przekazanie pojazdów i nowego sprzętu dla strażaków
Poszukiwania mieszkańca Kaplina nadal trwają
Zapowiadają się wielkie remonty

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: psp.wlkp.pl / Opracował: kpt. M.Piechcoki

Komentarze