Spotkanie z okazji Dnia Leśnika

14.06.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#spotkanie   #dzień leśnika   #las   #emeryt   #rencista   #międzychód   

Obchodząc tegoroczne święto - Dzień Leśnika, nie zapomniano o starszym pokoleniu - emerytach i rencistach Nadleśnictwa Międzychód.

 

Tegoroczne spotkanie odbyło się w Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach. Podczas części oficjalnej przy kawie, obejrzano film „INKA - Są sprawy ważniejsze niż śmierć", reż. J. Frankowskiego, następnie przewodnik Pan Jacek Kaczmarek zachęcił uczestników do obejrzenia ciekawych wystaw, będących stałą ekspozycją Ośrodka, pod hasłem stare i ginące zawody, diorama przyrodnicza , itd.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty wikliniarskie oraz samodzielne wyrabianie świec. W miłej atmosferze, przy wspomnieniach z dawnych lat i przy sprzyjającej pogodzie, spotkanie zakończyło się uroczystym obiadem.

Dziękując wszystkim za przybycie mamy nadzieję, że w tym samym gronie, spotkamy się w następnym roku.

 

To może Cię także zainteresować:
Odprawa służbowa policjantów KPP w Międzychodzie
Otwarcie sali sportowej przy SP nr 1 w Międzychodzie
Festiwal Piosenki Świątecznej w wykonaniu przedszkolaków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.szczecin.lasy.gov.pl / HANNA PERZANOWSKA | foto: miedzychod.szczecin.lasy.gov.pl

Komentarze