Sukces orkiestry Vivat

03.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#orkiestra   #sukces   #sieraków   

Pod koniec czerwca 29 czerwca 2017 r. w Sali Pompejańskiej rezydencji arcybiskupów poznańskich przedstawiciele Stowarzyszenia ArtVivat! mieli okazję odebrać z rąk Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego nagrodę za Zasługi dla Kultury Chrześcijańskiej. Stowarzyszenia ArtVivat! oraz Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu to tegoroczni laureaci nagrody. Laudacje dla Stowarzyszenia ArtVivat! wygłosił Pan Krzysztof Fekecz – prezes Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. J.Zeidlera

 

Nagrodę odebrała Pani Dorota Pawłowska – prezes zarządu Stowarzyszenia ArtVivat!, która w imieniu podziękowała za to zaszczytne wyróżnienie w imieniu członków Stowarzyszenia, kadry instruktorskiej oraz dzieci i młodzieży. Nagrodę za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej abp Stanisław Gądecki wręcza co roku w święto Imienin Miasta, 29 czerwca. Tego dnia przypada bowiem uroczystość św. Piotra i Pawła, patronów Poznania i katedry na Ostrowie Tumskim.

Szczegóły: www.archpoznan.pl/content/view/4472/107/

Natomiast na początku lipca Orkiestra Vivat miała okazję reprezentować Sieraków oraz Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Sea Sun w Hiszpanii. Podczas pobytu sierakowskiej orkiestry w Hiszpanii był czas na zabawę oraz czas na konkursową rywalizację, gdzie uzdolnieni młodzi ludzie z całego świata mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności. Doskonały występ Orkiestry Vivat! porwał jury i przyczynił się do zdobycia 2 prestiżowych nagród: I miejsce w kategorii Variety Dance oraz II miejsce w kategorii Youth Brass Band.

 

To może Cię także zainteresować:
Akademia Kompetencji rozbudza wyobraźnię
Sieraków: Powiatowe Obchody 99 Rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego
Sieraków: 26 Finał WOŚP

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: sierakow.pl / DW | foto: archpoznan.pl oraz Orkiestra Vivat!

Komentarze