Świąteczna ciężarówka Coca-Cola w Międzychodzie

26.11.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#święta   #mikołaj   #międzychód   

Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy przyjaciół i całe rodziny w czwartek 20 grudnia między 16:00 a 20:00 na Plac Kościuszki w Międzychodzie.

 

W ramach eventu będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i zabawy z nagrodami, a gościem specjalnym będzie znany youtuber Rezigiusz.


W miniony piątek między godz. 15:00 a 19:00 odbył się wielki finał głosowania na miasto, do którego przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Ogromne zaangażowanie międzychodzian oraz wsparcie internautów spoza naszej gminy sprawiło, że z pięciu biorących udział w finale miejscowości, to właśnie my już 20 grudnia będziemy mogli poczuć klimat Świąt. 

Międzychód zgarnął aż 41% wszystkich prawidłowo oddanych głosów, na co złożyło się ponad pół miliona facebook’owych wpisów o treści #miedzychod.


To może Cię także zainteresować:
XVII Konkurs Przyrodniczo-Sportowy
Strażacy z Wielkopolski na PGE Narodowy
2 mln złotych dofinansowania na termomodernizację

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: miedzychod.pl | foto: miedzychod.pl

Komentarze